Forum serwisu sprzedaj-auto.eu

Pełna wersja: Skup samochodów wrocław - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,

poszukuję opinii sprzedających na temat firm które zajmują sie skupem aut we Wrocławiu - mam auto do sprzedania wręcz natychmiast, dziś robiłem rozeznanie w kilku skupach aut ale niestety nie znalazłem jeszcze takiego który by zaporoponował kwotę do zaakceptowania - czy możecie coś polecić?
chyba musisz jeszcze napisać jakie konkretnie masz auto - wydaje mi się, że chyba nie ma jakiegoś skupu aut który dokładnie za każde auto zapłaci najwięcej - choć wiem, że oczywiście w reklamach każdy jeden tak pisze - jedni płacą lepiej za nowe, inni za stare, jeszcze inni za audi a kolejni za mercedesa - moze nie mam racji ale tak mi się wydaje...
Moje auto to Mercedes W211 - chciałbym je sprzedać ostatecznie w ciągu 7 dni...
Każdy skup kupuje większość modeli - wystrzegaj się skupów bez adresu, kupimy każde auto ale nie mamy nawet siedziby, przypadkowych prywatnych handlarzy z karteczek za szybami aut - tu możesz naciąć się na nieucziciwych handlarzy. Szukaj normalnych firm - w Polsce temat skupu aut jest coraz bardziej popularny więc jest już na rynku kilku dużych graczy. Największy w PL jest chyba Autocasch - tu masz linka http://www.skup24aut.pl pozdro!
firma spora faktycznie ale sprawdził bym też ofertę http://www.master-auto.eu czyli firmy w której dziś sprzedałem Lexusa RX 300 - to się chwali bo nie wszystkie skupy chciały takie w miarę "nietypowe" auto.
Szału nie ma d...py nie urywa ale na tle konkurencji fakt Master Auto ma lepsze ceny, najgorsze skupy te te z karteczek za szybami - strata paliwa. Auto sprzedałem Master Auto, gotówkę wypłacili z miejsca. Plus że w niedziele działają.
Przekierowanie